נדב בן יהודה - האתר הרשמי

נדב בן יהודה הינו ספורטאי מייצג, מטפס הרים בגובה רם, מחלץ, וצלם בתנאי קיצון. הוא הישראלי שהעפיל להכי הרבה פסגות של מעל 8,000 מטרים, והישראלי הראשון שטיפס לפסגת ההר המסוכן ביותר בעולם - אנאפורנה 1.  נדב משמש כנציג ממשלת נפאל לענייני תיירות, ולאחרונה נבחר לרשימת האנשים המשפיעים ביותר מתחת לגיל 30 של מגזין פורבס. נדב יוזם פרויקטים בתחומי הטיפוס והצילום בכל רחבי העולם, פורץ גבולות כספורטאי ומופיע בפני אלפי אנשים מסביב לעולם מידי חודש בהרצאות השראה, מוטיבציה, התמודדות עם קשיים וצליחת משברים - ומדבר על הרים, אתיקה, מקצועיות, ישראליות, אנושיות - וכל מה שביניהם.

הרצאות

  • חילוץ בדרך לפסגת ההר הגבוה בעולם

חילוץ בדרך לפסגת ההר הגבוה בעולם

בשנת 2012, בגיל 24 בלבד, עמד נדב בן יהודה להפוך למטפס הישראלי הצעיר בהיסטוריה אשר טיפס לפסגת ההר הגבוה ביותר בעולם. במרחק של כ- 300 מטרים בלבד מהפסגה הנכספת של הר אוורסט, נתקל נדב באדם פצוע קשה נטוש לבדו בקרח. ברגע ההוא, לאחר שנים של הכנה, חודשים של טיפוס על ההר ושעות ספורות מהגשמת חלום, היה על נדב לקבל את ההחלטה הקשה בחייו - האם להמשיך למעלה לכיוון הפסגה, או לסגת ולנסות לחלץ את הפצוע. נדב בחר לעצור את הטיפוס ולנסות לחלץ את המטפס הקופא למוות, פעולה אשר הסתיימה בהצלחה, אך הובילה לפציעות קשות בכל גופו ולחשש כבד לקטיעת אצבעות יד ימינו. על פעולה זו הוענק לו אות מופת על ידי נשיא המדינה מר שמעון פרס.

'חילוץ בדרך לפסגה' הינה הרצאה מרתקת ומעוררת השראה העוסקת בנושאים המעסיקים את כולנו, בהם התמודדות עם קשיים וצליחת משברים, מוטיבציה הנעה לפעולה, שאיפה למצוינות ולמקצועיות.

  •  הר הקורבן - הישראלי הראשון על פסגת ההר המסוכן ביותר בעולם

הר הקורבן - הישראלי הראשון על פסגת ההר המסוכן ביותר בעולם

בין מסעותיו של נדב, ניתן למנות גם את הטיפוס לפסגת הר אנאפורנה 1, הנחשב להר המסוכן ביותר בעולם. מדובר באחד מההרים הגבוהים ביותר בעולם, עם סיכויי ההצלחה הנמוכים ביותר מבין הרי 8,000 המטרים, ובעל אחוז ההרוגים הגבוה ביותר, העומד על למעלה מ- 32% תמותה, בקרב המטפסים המקצועיים אשר מנסים להעפיל לפסגתו. לאורך ההיסטוריה הצליחו להגיע לפסגת הר אנאפורנה 1 כ-250 מטפסים בלבד מכל העולם, ונדב הוא הישראלי הראשון והיחיד. בהרצאתו מציג נדב יומן מסע מצולם של חודשי הטיפוס, החל בהכנות, דרך האתגרים על ההר ועד החזרה הביתה בשלום. נדב משתף את הקהל בתהליכי קבלת ההחלטות, התמודדות עם משברים והתגברות על קשיים בזמן הפרויקט, ומספר מה הניע אותו קדימה לאורך הדרך.

'הר הקורבן' הינה הרצאה על מסע של התמדה, מוטיבציה והקרבה למען השגת המטרה גם בתנאים הקיצוניים והמסוכנים ביותר.

להרצאות בנושאים נוספים, סדנאות וייעוץ - ניתן ליצור עמנו קשר

הזמינו הרצאה עכשיו

אנא מלאו את פרטי הקשר שלכם, ונחזור אליכם עם פרטים נוספים בהקדם.
ניתן לפנות גם בטלפון - 08-9415595 או במייל info@nadavbenyehuda.com
FormID 646

בין לקוחותינו